Zadzwoń +48 731 943 880

Czym sprzątamy

ekologiczne sprzątanie mieszkań kraków

Swój sukces Sprzątanie na Zawołanie, buduje m.in. dzięki produktom wytwarzanym według niepowtarzalnych receptur. W laboratorium opracowuje się rozwiązania, które sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Prowadzone badania pozwalają na zastosowanie substancji aktywnych w optymalnych stężeniach zapewniających działanie wszystkich składników w pełnej synergii.

Wszystkie  produkty posiadają wymagane atesty dopuszczenia oraz pozytywne opinie Państwowego Zakładu Higieny. Wszystkie produkty są sklasyfikowane i posiadają karty charakterystyk, które są dostępne na żądanie klientów. Preparaty dezynfekcyjne zgodnie z ustawą o produktach biobójczych są zarejestrowane przez Urząd Rejestracji Produktów Biobójczych i dopuszczone przez Ministra Zdrowia.

Opracowując plan sprzątania do dyspozycji posiadamy kilkadziesiąt produktów, które w sposób kompleksowy zapewniają utrzymanie czystości w każdym obszarze nam powierzonym.


Środki dezynfekcyjne  skuteczne przeciw EBOLA

Obserwując wydarzenia związane z zagrożeniem pandemią wirusem EBOLA i w związku z możliwością rozprzestrzenienia się tego niebezpiecznego wirusa w Europie, a także w Polsce, wykonane zostały badanie skuteczności środków dezynfekcyjnych przeciw temu wirusowi.

Wyniki badań potwierdziły, że środki działają skutecznie przeciw EBOLII ( dotyczy części środków czyszczących)


Sukces to zobowiązanie dlatego w profesjonalny sposób pomagamy ludziom w osiągnięciu komfortu i najwyższych standardów higienicznych w życiu codziennym. Prowadząc naszą podstawową działalność, nie zapominamy iż nieodłącznym jej elementem jest przekazywanie naszych doświadczeń innym. Kładąc nacisk na działalność szkoleniową, organizujemy pokazy i prezentacje skierowane do naszych pracowników. Nasz program szkoleniowy nie dotyczy tylko preparatów chemicznych, ale również technik i technologii sprzątania. Szkolenia takie dają gwarancję w pełni profesjonalnego i efektywnego wykorzystywania naszych produktów.


NANOTECHNOLOGIA, EKOLOGIA, TEFLON, BIOTECHNOLOGIA WSPOMAGANA ŻYWYMI KULTURAMI BAKTERI SPRAWIAJĄ IŻ NASZE USŁUGI SĄ:

 • SKUTECZNE
 • SPOWALNIAJĄ PONOWNE ZABRUDZENIA
 • CHRONIĄ
 • 100 % EKOLOGICZNE

ŚRODKI CZYSZCZĄCE POTWIERDZONE:


 • LAURAMI KONSUMENCKIMI
 • CERTYFIKATEM QUALITY INTERNATIONAL
 • CERTYFIKATEM ECOLABEL

Oznakowanie ekologiczne UE (EU Ecolabel) jest oficjalnym europejskim wyróżnieniem, przyznawanym wyrobom o ograniczonym poziomie wpływu na środowisko. Program oznakowania ekologicznego UE odnosi się do zrównoważonego rozwoju środowiska.

Program przyznawania oznakowania ekologicznego został ustanowiony w 1992 r. Obecnie, podstawą przyznawania oznakowania jest rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 66/2010z dnia 25 listopada 2009 r. w sprawie oznakowania ekologicznego UE dla poszczególnych grup wyrobów.

Podstawę do przyznawania oznakowania stanowią kryteria ekologiczne, publikowane jako decyzje Komisji Wspólnot Europejskich. W opracowywaniu i zmianach kryteriów uczestniczy Komitet Unii Europejskiej ds. Oznakowania Ekologicznego (KUEOE). Kryteria są opracowywane i uzgadniane przez naukowców, przy udziale przedstawicieli wszystkich zainteresowanych stron, takich jak jednostki właściwe, producenci, wytwórcy, importerzy, usługodawcy, sprzedawcy hurtowi i detaliczni oraz organizacje ekologiczne i konsumenckie.

Wyroby z oznakowaniem EU Ecolabel, od surowców do produkcji , pakowania , dystrybucji i sprzedaży, są oceniane przez niezależnych ekspertów w celu zapewnienia, że spełniają kryteria, które zmniejszają wpływ na środowisko. Stosowana jest metodologia oceny cyklu życia wyrobu.

sprzątanie ekologiczne kraków sprzątanie mieszkań kraków
eko sprzątanie kraków
sprzątanie domów kraków
Z nami wspierasz
akcje charytatywne
Więcej...
 • Dostosowanie do Twoich potrzeb
 • Wyszkolony personel
 • Posiadamy ubezpieczenie Twojego mienia
 • Bezpłatne konsultacje
 • Dodatkowe usługi
 • Satysfakcja gwarantowana